Nexus HXR-5500B

Cena produktu Nexus HXR-5500B není známa.

 

Popis produktu Nexus HXR-5500B: Mnoho náročnějších uživatelů často narazí na problém, jak chladit paměťové čipy na paměťových modulech. Pokud si nechcete poradit sami a pustit se do řezání nějakého běžného chladiče, můžete sáhno... > více informací


Nexus HXR-5500B - popis

nahoru

Mnoho náročnějších uživatelů často narazí na problém, jak chladit paměťové čipy na paměťových modulech. Pokud si nechcete poradit sami a pustit se do řezání nějakého běžného chladiče, můžete sáhnout po jednom z výrobků renomovaných společností. Tato nabídka se nyní rozrůstá o produkty společnosti Nexus. Nexus HXR-5500B je pasivní chladič s technologií HeatPipe černého provedení. Funguje jako heatspreader, tedy rozvaděč nadbytečného tepla, které paměti produkují, do větší plochy, kterou je vhodné a skutečně jednodušší dále ochlazovat. Díky technologii HeatPipe se navíc teplo velmi rychle dostane z čipů pryč a celý proces je pak ještě účinnější. Chladič se instaluje nasazením na paměti shora. Tento chladič je kompatibilní s naprostou většinou pamětí typu DDR, DDR2 i DDR3. Jeho hmotnost je 75 gramů a rozměry 126 x 59 mm.

Výrobce Nexus

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nexus HXR-5500B užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Vodní chlazení nebo Pasty a další příslušenství, Chladící podložky pod notebook, Skříně - chlazení.

Nejlevnější Nexus HXR-5500B akční ceny - Levné Nexus HXR-5500B

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Nexus HXR-5500B stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Nexus HXR-5500B najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Paměti - chlazení.