OCZ XTC

Cena produktu OCZ XTC není známa.

 

Popis produktu OCZ XTC: Přestože se u nás společnost OCZ prezentovala spíše jako tvůrce operačních pamětí a napájecích zdrojů, nicméně spektrum působnosti tohoto výrobce je již o něco širší. Díky tomu Vám nyní můžeme pře... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

OCZ XTC - popis

nahoru

Přestože se u nás společnost OCZ prezentovala spíše jako tvůrce operačních pamětí a napájecích zdrojů, nicméně spektrum působnosti tohoto výrobce je již o něco širší. Díky tomu Vám nyní můžeme představit tento specializovaný chladič pamětí OCZ XTC. Paměťové moduly OCZ patří ke špičce ve svém oboru a pokud chcete mít vybavení Vašeho výkonného stroje kompletní, máte možnost zvolit chladič XTC jako podpůrný prvek pro dosažení maxima. Chladič je samozřejmě použitelný i s paměťovými moduly jiných výrobců. Modul se skládá z hliníkové kostry a dvou menších ventilátorů o průměru 60 mm s pevnými otáčkami a jemnou modrou LED diodou.

Výrobce Ocz

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu OCZ XTC užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Vodní chlazení nebo Pasty a další příslušenství, Chladící podložky pod notebook, Pevné disky - chlazení.

Nejlevnější OCZ XTC akční ceny - Levné OCZ XTC

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější OCZ XTC stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější OCZ XTC najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Paměti - chlazení.