Primecooler PC-MHS1

Cena produktu Primecooler PC-MHS1 není známa.

 

Popis produktu Primecooler PC-MHS1: Speciální chladiče pamětí přisly prakticky až s nástupem pamětí typu RDRAM, nicméně potřeby použití tzv. heat-spreaderů vznikly i u běžněji používaných pamětí DDR a nezřídka i starších SDRAM. Zmín... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Primecooler PC-MHS1 - popis

nahoru

Speciální chladiče pamětí přisly prakticky až s nástupem pamětí typu RDRAM, nicméně potřeby použití tzv. heat-spreaderů vznikly i u běžněji používaných pamětí DDR a nezřídka i starších SDRAM. Zmíněný "heat-spreader" je v podstatě kovová destička z kovu s nízkým teplotním odporem (typicky například oblíbená měď), která se připevní na paměťový modul tak, aby zcela pokrývala všechny jednotlivé paměťové čipy na modulu. Tento princip ovšem nemá za úkol dopomocí uživatelům k vyšším taktům pamětí, nýbrž pomáhá zajistit vyšší stabilitu systémů a především delší životnost pamětí samotných. Chladiče podobného typu dnes najdeme na paměťových modulech téměř všech předních výrobců, jako jsou Kinhston, Corsair, Micron a podobně. A tito výrobci jistě moc dobře vědí, proč si mohou dovolit nabízet paměti s neomezenou záruční dobou. Nevlastníte-li značkovou paměť s již přibaleným chladičem, nezoufejte. Primecooler totiž přináší model PC-MHS1, což není nic jiného, než heat-spreader pro paměťové moduly. Tento produkt je univerzálně použitelný na všechny paměti typu SDRAM i DDR, příčemž díky celoměděné konstrukci je schopen snížit stálou teplotu na pamětech až o 35%. Balení obsahuje dva samostatné plechy pro jeden paměťový modul a dvě upínací spony. Plechy jsou opatřeny ochrannou páskou, kterou je nutno před montáží sundat.

Výrobce Primecooler

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Primecooler PC-MHS1 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Vodní chlazení nebo Pasty a další příslušenství, Chladící podložky pod notebook, Pevné disky - chlazení.

Nejlevnější Primecooler PC-MHS1 akční ceny - Levné Primecooler PC-MHS1

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Primecooler PC-MHS1 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Primecooler PC-MHS1 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Paměti - chlazení.