Scythe SCKW-1000 Wing

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Scythe SCKW-1000 Wing není známa.

 

Popis produktu Scythe SCKW-1000 Wing: Speciální chladiče pamětí přišly prakticky až s nástupem pamětí typu RDRAM, nicméně potřeby použití tzv. heat-spreaderů vznikly i u běžněji používaných pamětí DDR2 a nezřídka i starších SDRAM a DD... > více informací


Scythe SCKW-1000 Wing - popis

nahoru

Speciální chladiče pamětí přišly prakticky až s nástupem pamětí typu RDRAM, nicméně potřeby použití tzv. heat-spreaderů vznikly i u běžněji používaných pamětí DDR2 a nezřídka i starších SDRAM a DDR. Zmíněný "heat-spreader" je v podstatě kovová destička z kovu s nízkým teplotním odporem (typicky například oblíbená měď), která se připevní na paměťový modul tak, aby zcela pokrývala všechny jednotlivé paměťové čipy na modulu. Tento princip ovšem nemá za úkol dopomocí uživatelům k vyšším taktům pamětí, nýbrž pomáhá zajistit vyšší stabilitu systémů a především delší životnost pamětí samotných. Chladiče podobného typu dnes najdeme na paměťových modulech téměř všech předních výrobců, jako jsou Kingston, Corsair, Micron a podobně. A tito výrobci jistě moc dobře vědí, proč si mohou dovolit nabízet paměti s neomezenou záruční dobou. Nevlastníte-li značkovou paměť s již přibaleným chladičem, nezoufejte. Známý výrobce špičkových chladičů - společnost Scythe - přináší na trh několik nových modelů pasivních chladičů operačních pamětí, jejichž kompatibilita je zaručena vůči všem paměťovým modulům standardního provedení nezávisle na výrobci a kapacitě, a pro širokou škálu typů od SDRAM po současné DDR3. Chladič Scythe s hmotností 25 gramů je postaven na klasické konstrukci heat-spreaderů obdobného typu, disponuje však dvojnásobnou chladící plochou díky části zvednuté nad paměti okolo pomyslné osy chladiče. Instalace celohliníkového chladiče je velice jednoduchá a velikost jednoho heatsprederu je 125 x 39 x 10 a k přichycení je použitá speciální tenká teplovodivá podložka.

Výrobce Scythe

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Scythe SCKW-1000 Wing užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Vodní chlazení nebo Pasty a další příslušenství, Chladící podložky pod notebook, Skříně - chlazení.

Nejlevnější Scythe SCKW-1000 Wing akční ceny - Levné Scythe SCKW-1000 Wing

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Scythe SCKW-1000 Wing stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Scythe SCKW-1000 Wing najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Paměti - chlazení.