Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Chladiče > Paměti - chlazení >

Scythe SCKW-1000CU Wing Cu

Scythe SCKW-1000CU Wing Cu

Cena produktu Scythe SCKW-1000CU Wing Cu není známa.

 

Popis produktu Scythe SCKW-1000CU Wing Cu: Speciální chladiče pamětí přišly prakticky až s nástupem pamětí typu RDRAM, nicméně potřeby použití tzv. heat-spreaderů vznikly i u běžněji používaných pamětí DDR2 a nezřídka i starších SDRAM a DD... > více informací


Scythe SCKW-1000CU Wing Cu - popis

nahoru

Speciální chladiče pamětí přišly prakticky až s nástupem pamětí typu RDRAM, nicméně potřeby použití tzv. heat-spreaderů vznikly i u běžněji používaných pamětí DDR2 a nezřídka i starších SDRAM a DDR. Zmíněný "heat-spreader" je v podstatě kovová destička z kovu s nízkým teplotním odporem (typicky například oblíbená měď), která se připevní na paměťový modul tak, aby zcela pokrývala všechny jednotlivé paměťové čipy na modulu. Tento princip ovšem nemá za úkol dopomocí uživatelům k vyšším taktům pamětí, nýbrž pomáhá zajistit vyšší stabilitu systémů a především delší životnost pamětí samotných. Chladiče podobného typu dnes najdeme na paměťových modulech téměř všech předních výrobců, jako jsou Kingston, Corsair, Micron a podobně. A tito výrobci jistě moc dobře vědí, proč si mohou dovolit nabízet paměti s neomezenou záruční dobou. Nevlastníte-li značkovou paměť s již přibaleným chladičem, nezoufejte. Známý výrobce špičkových chladičů - společnost Scythe - přináší na trh několik nových modelů pasivních chladičů operačních pamětí, jejichž kompatibilita je zaručena vůči všem paměťovým modulům standardního provedení nezávisle na výrobci a kapacitě, a pro širokou škálu typů od SDRAM po současné DDR3. Chladič Scythe s hmotností 105 gramů je postaven na klasické konstrukci heat-spreaderů obdobného typu, disponuje však dvojnásobnou chladící plochou díky části zzvednuté nad paměti okolo pomyslné osy chladiče. Instalace celoměděného chladiče je velice jednoduchá a velikost jednoho heatsprederu je 125 x 39 x 10 a k přichycení je použitá speciální tenká teplovodivá podložka.

Výrobce Scythe

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Scythe SCKW-1000CU Wing Cu užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Vodní chlazení nebo Pasty a další příslušenství, Chladící podložky pod notebook, Skříně - chlazení.

Nejlevnější Scythe SCKW-1000CU Wing Cu akční ceny - Levné Scythe SCKW-1000CU Wing Cu

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Scythe SCKW-1000CU Wing Cu stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Scythe SCKW-1000CU Wing Cu najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Paměti - chlazení.