Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Chladiče > Paměti - chlazení >

Thermaltake CL-C0001 TrueLight Memory Heat Spreader

Thermaltake CL-C0001 TrueLight Memory Heat Spreader

Cena produktu Thermaltake CL-C0001 TrueLight Memory Heat Spr... není známa.

 

Popis produktu Thermaltake CL-C0001 TrueLight Memory Heat Spreader: Thermaltake snad není třeba představovat. Světoznámý výrobce PC příslušenství a komponent se specializuje na tuning a chladící komponenty, nejinak je tomu i v případě tohoto Memory Heat Spreaderu.... > více informací


Thermaltake CL-C0001 TrueLight Memory Heat Spreader - popis

nahoru

Thermaltake snad není třeba představovat. Světoznámý výrobce PC příslušenství a komponent se specializuje na tuning a chladící komponenty, nejinak je tomu i v případě tohoto Memory Heat Spreaderu. TrueLight Memory Heat Spreader, jak zní celý název produktu, je pasivním chladícím prvkem libovolného typu moderních PC paměťových modulů. Pasuje na SDR i DDR paměťové moduly, a to ja jednostranné, tak pochopitelně i oboustranné verze. Velice efektivní hliníková část rozprostírá teplo po celém povrchu chladiče a zvětšuje tak plochu, kterou je teplo odváděno mimo čipy paměťových modulů. To může být užitečné v případě nutnosti maximální stability počítače, při nastavení agresivního časování pamětí či zvyšování frekvence přetatováváním. Chladící účinek však není jediným efektem, který heatspreader Thermaltake poskytuje. Uvnitř každé z těchto chladičů je ukryta pětice barevných LED diod, které dle uživatelského nastavení blikají či svítí v osmi různých režimech. Režim osvitu je řízen integrovaným mikroprocesorem a režimy lze volit pomocí jednoduchého spínače, který je vhodné instalovat do volné PCI pozice zadního panelu počítače. Instalace veškerých doplňků Thermaltake je zcela jednoduchá, v případě postupu dle návodu nehrozí poškození stávajících komponent. Životnost diod je cca 60 000 hodin provozu.

Výrobce Thermaltake

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Thermaltake CL-C0001 TrueLight Memory Heat Spreader užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Vodní chlazení nebo Pasty a další příslušenství, Chladící podložky pod notebook, Skříně - chlazení.

Nejlevnější Thermaltake CL-C0001 TrueLight Memory Heat Spreader akční ceny - Levné Thermaltake CL-C0001 TrueLight Memory Heat Spreader

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Thermaltake CL-C0001 TrueLight Memory Heat Spreader stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Thermaltake CL-C0001 TrueLight Memory Heat Spreader najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Paměti - chlazení.