Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Chladiče > Paměti - chlazení >

Thermaltake CL-C0026 BGA1 Memory Heasink / AL

Thermaltake CL-C0026 BGA1 Memory Heasink / AL

Cena produktu Thermaltake CL-C0026 BGA1 Memory Heasink / AL není známa.

 

Popis produktu Thermaltake CL-C0026 BGA1 Memory Heasink / AL: Pokud používáte některé z kapalinových chladících systému fy. Thermaltake či konkureční řešení, případně jen vlastníte grafickou kartu s chladičem, jehož výrobce nemyslel na paměťové čipy, potom s... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Thermaltake CL-C0026 BGA1 Memory Heasink / AL - popis

nahoru

Pokud používáte některé z kapalinových chladících systému fy. Thermaltake či konkureční řešení, případně jen vlastníte grafickou kartu s chladičem, jehož výrobce nemyslel na paměťové čipy, potom si jistě pořiďte někoterou z doplňkových sad pro chlazení paměťových čipů grafických karet. Thermaltake BGA Memory Heatsink je, jak napovídá název, určen pro karty, které jsou osazeny pamětmi v provedení BGA (vyznačují se čtvercovým půdorysem). Hliníková verze těchto pasivních prvků je dodávána v balení po osmi kusech (postačuje naprosté většině karet), v barvě modré. Instalace pasivků je zcela jednoduchá - chladiče jsou opatřeny samolepící vrtvou, stačí tedy přiložit na paměťový modul a řádně přitisknout. Rozměry pasivků jsou 14 x 14 x 8 milimetrů.

Výrobce Thermaltake

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Thermaltake CL-C0026 BGA1 Memory Heasink / AL užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Vodní chlazení nebo Pasty a další příslušenství, Chladící podložky pod notebook, Pevné disky - chlazení.

Nejlevnější Thermaltake CL-C0026 BGA1 Memory Heasink / AL akční ceny - Levné Thermaltake CL-C0026 BGA1 Memory Heasink / AL

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Thermaltake CL-C0026 BGA1 Memory Heasink / AL stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Thermaltake CL-C0026 BGA1 Memory Heasink / AL najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Paměti - chlazení.