Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Chladiče > Paměti - chlazení >

Thermaltake CL-R0028 V1R

Thermaltake CL-R0028 V1R

Cena produktu Thermaltake CL-R0028 V1R není známa.

 

Popis produktu Thermaltake CL-R0028 V1R: Mnoho náročnějších uživatelů často narazí na problém, jak chladit paměťové čipy na paměťových modulech. Pokud si nechcete poradit sami a pustit se do řezání nějakého běžného chladiče, můžete sáhno... > více informací


Thermaltake CL-R0028 V1R - popis

nahoru

Mnoho náročnějších uživatelů často narazí na problém, jak chladit paměťové čipy na paměťových modulech. Pokud si nechcete poradit sami a pustit se do řezání nějakého běžného chladiče, můžete sáhnout po tomto výrobku firmy ThermalTake. V1R CL-R0028 je oboustranný pasivní chladič s technologií HeatPipe. Funguje jako heatspreader, tedy rozvaděč nadbytečného tepla, které paměti produkují, do větší plochy, kterou je vhodné a skutečně jednodušší dále ochlazovat. Díky technologii HeatPipe se navíc teplo velmi rychle dostane z čipů pryč a celý proces je pak ještě účinnější. Chladič se instaluje nasazením na paměti shora. Oproti ostatním podobným produktům chladič V1R CL-R0028 umožňuje natočení HeatPipe spolu s hustým žebrováním tak, aby v počítačové skříni ničemu nepřekážel. Tento chladič je kompatibilní s naprostou většinou pamětí typu DDR a DDR2. Použitý materiál je hliník u heatsprederu a měď na žebrování. Hmotnost chladiče jako celku nepřesahuje 155 gramů.

Výrobce Thermaltake

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Thermaltake CL-R0028 V1R užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Vodní chlazení nebo Pasty a další příslušenství, Chladící podložky pod notebook, Skříně - chlazení.

Nejlevnější Thermaltake CL-R0028 V1R akční ceny - Levné Thermaltake CL-R0028 V1R

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Thermaltake CL-R0028 V1R stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Thermaltake CL-R0028 V1R najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Paměti - chlazení.