Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Chladiče > Paměti - chlazení >

Thermaltake CL-R0029 RamOrb

Thermaltake CL-R0029 RamOrb

Cena produktu Thermaltake CL-R0029 RamOrb není známa.

 

Popis produktu Thermaltake CL-R0029 RamOrb: Mnoho náročnějších uživatelů často narazí na problém, jak chladit paměťové čipy na paměťových modulech. Pokud si nechcete poradit sami a pustit se do řezání nějakého běžného chladiče, můžete sáhno... > více informací


Thermaltake CL-R0029 RamOrb - popis

nahoru

Mnoho náročnějších uživatelů často narazí na problém, jak chladit paměťové čipy na paměťových modulech. Pokud si nechcete poradit sami a pustit se do řezání nějakého běžného chladiče, můžete sáhnout po tomto výrobku firmy ThermalTake. RamOrb CL-R0029 je unikátní aktivní chladič s technologií Heat-pipe. Funguje jako heatspreader, tedy rozvaděč nadbytečného tepla, které paměti produkují, do větší plochy, kterou je vhodné a skutečně jednodušší dále ochlazovat. Díky technologii Heat-pipe se navíc teplo velmi rychle dostane z čipů pryč a celý proces je pak ještě účinnější. RamOrb je jako doposud jediný jednoslotový paměťový chladič opatřín aktivním ventilátorem o průměru 50 milimetrů s hlučností cca 20 dBA. Tento chladič je kompatibilní s naprostou většinou pamětí typu DDR a DDR2. Použitý materiál je hliník u heatsprederu a měď na žebrování. Chladič se instaluje nasazením na paměti shora a jeho hmotnost jako celku nepřesahuje 136 gramů.

Výrobce Thermaltake

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Thermaltake CL-R0029 RamOrb užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Vodní chlazení nebo Pasty a další příslušenství, Chladící podložky pod notebook, Skříně - chlazení.

Nejlevnější Thermaltake CL-R0029 RamOrb akční ceny - Levné Thermaltake CL-R0029 RamOrb

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Thermaltake CL-R0029 RamOrb stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Thermaltake CL-R0029 RamOrb najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Paměti - chlazení.