Titan TTC-MHR03

Cena produktu Titan TTC-MHR03 není známa.

 

Popis produktu Titan TTC-MHR03: Speciální chladiče pamětí přišly prakticky až s nástupem pamětí typu RDRAM, nicméně potřeby použití tzv. heat-spreaderů vznikly i u běžněji používaných pamětí DDR2 a nezřídka i starších SDRAM a DD... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Titan TTC-MHR03 - popis

nahoru

Speciální chladiče pamětí přišly prakticky až s nástupem pamětí typu RDRAM, nicméně potřeby použití tzv. heat-spreaderů vznikly i u běžněji používaných pamětí DDR2 a nezřídka i starších SDRAM a DDR. Zmíněný "heat-spreader" je v podstatě kovová destička z kovu s nízkým teplotním odporem (typicky například oblíbená měď), která se připevní na paměťový modul tak, aby zcela pokrývala všechny jednotlivé paměťové čipy na modulu. Tento princip ovšem nemá za úkol dopomocí uživatelům k vyšším taktům pamětí, nýbrž pomáhá zajistit vyšší stabilitu systémů a především delší životnost pamětí samotných. Chladiče podobného typu dnes najdeme na paměťových modulech téměř všech předních výrobců, jako jsou Kingston, Corsair, Micron a podobně. A tito výrobci jistě moc dobře vědí, proč si mohou dovolit nabízet paměti s neomezenou záruční dobou. Nevlastníte-li značkovou paměť s již přibaleným chladičem, nezoufejte. Společnost Titan totiž přináší model TTC-MHR03, což není nic jiného, než heat-spreader pro paměťové moduly. Tento produkt je univerzálně použitelný na všechny paměti typu SDRAM, DDR i dnes nejčastěji používané DDR2. Titan TTC-MHR03 váží pouhých 63 gramů a jak již bylo řečeno použitý materiál je měď, samotná instalace je velice jednoduchá a velikost jednoho heatsprederu je 123 x 28.1 x 9.5 a k přichycení je použitá speciální 0.5 mm teplovodná podložka.

Výrobce Titan

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Titan TTC-MHR03 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Vodní chlazení nebo Pasty a další příslušenství, Chladící podložky pod notebook, Pevné disky - chlazení.

Nejlevnější Titan TTC-MHR03 akční ceny - Levné Titan TTC-MHR03

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Titan TTC-MHR03 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Titan TTC-MHR03 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Paměti - chlazení.