Titan TTC-MHR04

Cena produktu Titan TTC-MHR04 není známa.

 

Popis produktu Titan TTC-MHR04: Speciální chladiče pamětí přišly prakticky až s nástupem pamětí typu RDRAM, nicméně potřeby použití tzv. heat-spreaderů vznikly i u běžněji používaných pamětí DDR2 a nezřídka i starších SDRAM a DD... > více informací


Titan TTC-MHR04 - popis

nahoru

Speciální chladiče pamětí přišly prakticky až s nástupem pamětí typu RDRAM, nicméně potřeby použití tzv. heat-spreaderů vznikly i u běžněji používaných pamětí DDR2 a nezřídka i starších SDRAM a DDR. Zmíněný "heat-spreader" je v podstatě kovová destička z kovu s nízkým teplotním odporem (typicky například oblíbená měď či hliník), která se připevní na paměťový modul tak, aby zcela pokrývala všechny jednotlivé paměťové čipy na modulu. Tento princip ovšem nemá za úkol dopomocí uživatelům k vyšším taktům pamětí, nýbrž pomáhá zajistit vyšší stabilitu systémů a především delší životnost pamětí samotných. Chladiče podobného typu dnes najdeme na paměťových modulech téměř všech předních výrobců, jako jsou Kingston, Corsair, Micron a podobně. A tito výrobci jistě moc dobře vědí, proč si mohou dovolit nabízet paměti s neomezenou záruční dobou. Nevlastníte-li značkovou paměť s již přibaleným chladičem, nezoufejte. Společnost Titan totiž přináší model TTC-MHR04, což není nic jiného, než heat-spreader pro paměťové moduly. Tento produkt je univerzálně použitelný na všechny paměti typu SDRAM, DDR i dnes nejčastěji používané DDR2. Titan TTC-MHR04 váží pouhých 20 gramů a jak již bylo řečeno použitý materiál je hliník, samotná instalace je velice jednoduchá a velikost jednoho heatsprederu je 110 x 16 x 0.5 mm a k přichycení je použitá speciální 0.5 mm teplovodná podložka.

Výrobce Thermaltake

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Titan TTC-MHR04 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Vodní chlazení nebo Pasty a další příslušenství, Chladící podložky pod notebook, Skříně - chlazení.

Nejlevnější Titan TTC-MHR04 akční ceny - Levné Titan TTC-MHR04

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Titan TTC-MHR04 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Titan TTC-MHR04 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Paměti - chlazení.