Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Chladiče > Paměti - chlazení >

Xilence COO-XPRAM.HP.DUO

Xilence COO-XPRAM.HP.DUO

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Xilence COO-XPRAM.HP.DUO není známa.

 

Popis produktu Xilence COO-XPRAM.HP.DUO: Mnoho náročnějších uživatelů často narazí na problém, jak chladit paměťové čipy na paměťových modulech. Pokud si nechcete poradit sami a pustit se do řezání nějakého běžného chladiče, můžete sáhno... > více informací


Xilence COO-XPRAM.HP.DUO - popis

nahoru

Mnoho náročnějších uživatelů často narazí na problém, jak chladit paměťové čipy na paměťových modulech. Pokud si nechcete poradit sami a pustit se do řezání nějakého běžného chladiče, můžete sáhnout po tomto výrobku firmy Xilence. COO-XPRAM.HP.DUO je kodové označení oboustranného pasivního chladiče s technologií HeatPipe. Funguje jako heatspreader, tedy rozvaděč nadbytečného tepla, které paměti produkují, do větší plochy, kterou je vhodné a skutečně jednodušší dále ochlazovat. Díky technologii HeatPipe se navíc teplo velmi rychle dostane z čipů pryč a celý proces je pak ještě účinnější. Model Duo disponuje dvojitou heat-pipe trubičkou a stejným počtem řad pasivních plošek. Chladič se instaluje nasazením na paměti shora. Tento chladič je kompatibilní s naprostou většinou pamětí typu DDR1 a DDR2. Disponuje celkovými rozměry 94 x 154 x 18 mm a hmotností 160 gramů.

Výrobce Xilence

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Xilence COO-XPRAM.HP.DUO užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Vodní chlazení nebo Pasty a další příslušenství, Chladící podložky pod notebook, Skříně - chlazení.

Nejlevnější Xilence COO-XPRAM.HP.DUO akční ceny - Levné Xilence COO-XPRAM.HP.DUO

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Xilence COO-XPRAM.HP.DUO stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Xilence COO-XPRAM.HP.DUO najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Paměti - chlazení.